ورود به شهر ماشین دات کام ، جستجوگر پیشرفته ماشین ورود به حساب کاربری
ثبت نام رایگان در شهر ماشین ، فروش خودرو ، درج آگهی رایگان عضویت در شهر ماشین
درباره وبسایت شهر ماشین

وبسایت شهر ماشین با هدف تسهیل در فرایند خرید و فروش خودرو توسط تیم شهر ماشین راه اندازی شده است. در طراحی و توسعه این وبسایت، راحتی کاربر، سرعت و دقت در یافتن آگهی ها و مدیریت فعال بر فعالیتها و آگهی های سایت مورد توجه قرار گرفته و تلاش شده ضمن حفظ کارایی، با حذف پیچیدگی ها و مطالب نامرتبط قراردادن آگهی را برای کاربران و یافتن خودروی دلخواه را برای بازدیدکنندگان از هر زمانی ساده تر نماید.

شهر ماشین با ارائه جستجوگر هوشمند آگهی ها، عملیات جستجو را برای بازدیدکنندگان سریع تر از هر زمان دیگری ممکن می کند و با ارائه ابزارهایی مانند فهرست علاقه مندی ها و گوش به زنگ، کاربران را به یافتن خودروی مورد نظرشان نزدیک تر می کند.

مدیریت و نظارت تمام وقت بر روی آگهی ها و تعامل با کاربران ضمن ایجاد محیطی دوستانه و منطقی، از قرارگرفتن آگهی های نا مرتبط، مخدوش و غیر واقعی تا حد ممکن جلوگیری می کند، تیم شهر ماشین از مدتها پیش از راه اندازی وبسایت، ارتباط موثر خود را با کاربران از طریق شبکه های مجازی آغاز کرده و در حال حاظر ده ها هزار نفر از طریق جوامع مجازی مختلف شهر ماشین را دنبال می کنند.

ما در شهر ماشین دات کام صمیمانه از نظرات و انتقادات شما استقبال می کنیم. پیشنهاد می کنیم قبل از عضویت و ثبت آگهی، حتما قوانین سایت را مطالعه کنید. برای ارتباط با شهر ماشین به صفحه تماس با ما مراجعه کنید و یا پیغام خود را از طریق صفحات ما در سایتهای اجتماعی برای ما ارسال کنید. همه نظرات و پیغام های شما توسط ما دریافت و مورد بررسی قرار می گیرد.